Ceník

jóga joga online lekce jiřina dobrovolná

JÓGOVÉ A MASÁŽNÍ TERAPIE

Hodiny jógy nabízím formou otevřených lekcí ve studiích nebo privátně u Vás doma, v kanceláři nebo ve vybraných jógových centrech. Veřejné hodiny jógy se řídí ceníkem daných studií (v rozmezí 150 – 200,- Kč), individuální lekce se řídí mou hodinovou sazbou.

Lekce jógy i masážní terapie si můžete objednat buď jednorázově, nebo výhodněji v balíčku. K dispozici jsou Vám i dárkové vouchery pro Vás a Vaše blízké.

Privátní lekce jógy (75 minut)1200,- Kčplatba jóga
Balíček 3 lekcí jógy3200,- Kčplatba balíček jóga
Masáž zad, šíje a nohou (60 minut) 900,- Kčplatba masáž zad šíje a nohou
Respirační masáž (60 minut) 900,- Kčplatba respirační terapie
Celotělová masáž (100 minut)1400,- Kčplatba celotělová masáž
Balíček 3 masáží zad, šíje a nohou2400,- Kčplatba balíček záda
Balíček 3 respiračních masáží2400,- Kčplatba balíček respirační terapie
Balíček 3 celotělových masáží3800,- Kčplatba balíček celotělová masáž
Individuální nabídkadle dohody

Platby jsou možné v hotovosti na místě nebo bezhotovostně na č. ú. 1006256044/3030, využít můžete i připravené QR kódy pro Vaši mobilní bankovní aplikaci.

Pokud byste se chtěli finančně podílet na videích a postech, můžete poslat svůj příspěvek (platbu za lekci) na číslo účtu 1006256044/3030 (Jiřina Dobrovolná). Využít můžete i platbu QR kódem, částku prosím vyberte dle svého uvážení. V uplynulé covidové době mi Vaše příspěvky velmi pomohly. Děkuji Vám moc ♥

platba jóga videa

Pořádané semináře a kurzy mají různé ceny, které se vztahují přímo k dané akci podle jejího obsahu a délky trvání. Bližší info najdete vždy na stránce konkrétní akce.

Děkuji za Vaši podporu a spolupráci nejen v poslední době. Vážím si možnosti s Vámi pracovat a těším se na prezenční i distanční formy našich dalších společných akcí, stejně jako na masáže pro pohodu Vašeho těla i mysli.

Jiřina Dobrovolná

therapy atelier jiřina dobrovolná masáž jóga