Kurzy

jiřina dobrovolná jóga online kurz jógy studium seminář škola

Kurzy a semináře jógy jsou cestou, jak získat nové dovednosti a informace. Začínáte s jógou a chcete mít jasno v základních věcech? Chcete se posunout dál ve své praxi jógy i v životě obecně? Nabízím různé druhy seminářů a kurzů, díky kterým začnete s jógou bezpečně. A pokud už jste s jógou začali, tak si rozšíříte své momentální dovednosti a znalosti nabyté samostudiem nebo získané na lekcích jógy a jiných kurzech / seminářích.

Aktuality

Aktuálně pro Vás otevírám kurz základů jógy, více info zde:

https://jirinadobrovolna.cz/2021/01/08/kurz-jogy/

Pokud byste měli zájem o konkrétní téma, napište mi prosím přes sekci Kontakt. Děkuji.

Jak kurzy probíhají?

Kurzy jsou několikadenní nebo několikatýdenní varianta vzdělávání, kde jdeme víc do hloubky jak v ásanách a práci s tělem, tak v jógové filozofii a práci s myslí a emocemi. Je zde prostor pro individuální konzultace.

Semináře jsou dvou- až tříhodinové akce, které jsou zaměřené buď čistě na práci s tělem (např. jóga pro zdravá záda, pevný střed těla…), nebo kombinují práci s tělem a vybranou část jógové filozofie tak, aby nabyté informace byly hned využitelné v praktickém životě každého z nás.

Na všech akcích máte prostor pro své soukromí. Pokud chcete sdílet cokoli ze svých zkušeností, zážitků nebo nových „objevů“, máte prostor. Stejně tak ho máte v případě, že sdílet nechcete nic. Obojí je v pořádku, protože každý máme svou vlastní cestu.

Co je cílem kurzů?

Sebepoznání a sebetransformace. Zní to možná složitě, ale ve skutečnosti je to snadné. Jóga je pro mě především o vědomém žití. Vím, co dělám a proč. A když se mi to nelíbí, je potřeba to změnit. Můžu si vědomě vybrat, jak se budu chovat k sobě a co chci vyjadřovat navenek. Jasno.

  • Máte zdravé tělo a chcete si ho udržet?
  • Jste zkrácení a chcete se rozhýbat?
  • Máte různá tělesná omezení, na kterých chcete pracovat?
  • Chcete se dozvědět víc o jógové filozofii a jak ji využít pro svůj šťastnější život?
  • Chcete uvolnit zahlcenou mysl?
  • Chcete zklidnit sebe a své emoce?
  • Chcete dát svému životu jasný směr?

To vše a mnohé další může být Vaším důvodem, proč jít cestou jógy. Ať tak nebo tak, posunete se z místa, kde právě jste. Čistý záměr a jasný cíl jsou vždy individuální a různé pro každého jednoho z nás. Nikdo neříkal, že to bude snadné… ale bude to stát za to. A jediná cesta je vždycky skrz 🙂


Děkuji a těším se na viděnou,

JD